RAMALOOP

Přístroj RAMALOOP (dále jen RML) je určen především pro bezkontaktní likvidaci mikroorganismů (viry, bakterie, plísně). Jedná se o přídavné zařízení pro frekvenční generátory typu SUPER RAVO ZAPPER (dále jen SRZ) a F-SCAN, které jsou vybaveny pouze kontaktním výstupem. Přístroj RML vytváří impulsní střídavé magnetické pole v řádu několika metrů (zaručený účinek je asi do pěti metrů) a kmitočtový rozsah 0 Hz až 1.000 kHz.

Přístroj obsahuje vlastní frekvenční generátor s velmi jednoduchým programováním. Intuitivní nastavení dalších funkcí (osvětlení, úprava výkonu aj.) z něj činí velmi vhodný doplněk pro přístroj SRZ, F-SCAN a přístroje (zesilovače) se sluchátkovým výstupem pro možnost připojení audiosignálu (0 Hz až 20 kHz).

Těmito unikátními vlastnostmi se řadí přístroj RML mezi opravdu univerzální přístroje s velmi rozsáhlými možnostmi použití.

Další rozsáhlé informace o možnostech využití přístroje RML najdete na přiloženém CD. Je zde i seznam doporučených programů pro efektivní využívání tohoto přístroje jako doplňku přístroje SRZ. 

VEŠKERÉ POTŘEBNÉ INFORMACE O PŘÍSTROJÍCH RAMALOOP VYROBENÝCH DO KONCE ROKU 2015 NAJDETE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH:

https://ramaloop.webnode.cz/

INFORMACE O PŘÍSTROJÍCH VYROBENÝCH PO 1. LEDNU 2016 ZASE NA TĚCHTO STRÁNKÁCH:

ramaloop2016.webnode.cz/